Hakkımızda

KURUMSAL KİMLİK | ADANA MERT  TEMİZLİK

20015 yılında kurulmuş olup, Adana ilinde kurumsal veye özel konutlara yönetili genel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Adana MERT Temizlik firması yılların getirmiş olduğu çeşitlilik ve birbirinden farklı hijyen kurallarını yakından takip ederek ve bilgi birikimimizi, deneyimimizi, siz değerli müşterilerimize sunmaya ve ihtiyaçlarınıza bu yönde hizmet vermeye bundan sonra gayret göstereceğimizden şüpheniz olmasın.

Şirketimiz Genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve Temizlik Firmalarınıa verdiğimiz Destek ile ile Adana Temizlik Firmaları sektöründe önce Adana 'da ve daha sonra Türkiye'de aaranılan firmalardan olmak.

Amacımız ; Çağdaş standartlarda teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli ve hijyen kurallarını göz önünde bulundurarak sizlere en ekonomik biçimde hizmet sunmak ve bunu sürekli geliştirmektir.

Avantajlarımız ;

Özen ve Güleryüz - Konusunda uzman güler yüzlü profesyonel elemanlarımız istediğiniz zaman sizlere destek vermeye 7 / 24 hazır bulunmaktadırlar.

Profesyonellik ve Dinamizm - Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Canlı Yardım