Adana Ev Temizliği

Ev, Daire temizliği hizmetinde profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmiş anlayaşımızla Adana Bölgesinde hizmet vermekteyiz. 2015yılından bu yana mobil temizlik ekiplerinmizle sektöre giren firmamız ev ve daire temizliği alanında kendini geliştirmiştir. Ve geliştirmeye devam edecktir


Teknolojik gelişmeler ve bayanların iş hayatlarında sorumlulukları nedeniyle eve ayıralabilcek zaman da kısalmıştır. Çalışma hayatından arta kalan zamanlarda temizlikden ziyade ev fertleriyle zaman geçirilmek istenmektedir. Bu kısımda temizlik şirketlerine iş düşmektedir. 

Eğitimli elemanlar ve uygun temizlik maddeleriyle profesyonel hizmet veren firmamız temizlik  bizim işimiz, zamanınız size kalsın ilkesiyle siz değerli müşterilerimiz hizmet vermektedir. 

Hizmetlerimizde halı silinmesi, koltuk silinmesicam temizliği, kapıların temizliği, banyo ve wc temizliği balkonların temizliği, var ise panjurların temizliği, dolap temizliği olarak sıralayabiliriz. 

Temizliği kendi ürünlerimizle yaptığımız için ev sahiplerinin ayrıca malzeme tedariğiyle uğraşmasına da gerek kalmamaktadır. 

Adana temizlik şirketleri arasında önde gelen firmamızdan(mertTemizlik) ev temizliği konusunda bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Bilgi almak için tlf 05446206054 paneline tıklayınız veye teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Merttemizlik:05446206054

Canlı Yardım